E-POOD Tootekategooriad

Delizius Deluxe keldris vinnutatud sink

Delizius Deluxe keldris vinnutatud sink

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: V2200158 Kategooria: Silt:

Delizius Deluxe keldris vinnutatud sink

Kui soovite oma maitsemeelele midagi kvaliteetset, saate nüüd nautida maitsvat Delizius Deluxe keldris vinnutatud sinki! Gurmee- ja delikatesstooted, millel on suur rahvusvaheline maine, mis paistavad silma kogu maailmas sajanditepikkuse sinki tootmistraditsioonidega, mida on põlvest põlve edasi antud. Ligikaudne vinnutamise aeg: vahemikus 12–15 kuud. Madal soolasisaldus.

www.deliziusdeluxe.com

Pakume ka võimalust osta võrratut Delizius Deluxe keldris vinnutatud sinki koos suurepärase Medina Albors ekstra neitsioliiviõliga. Ainulaadne kombinatsioon kõige traditsioonilisemate maitsete koos nautimiseks ja kindel panus kvaliteetsete toodete komplekti andmisel maksimaalse rahulolu saavutamiseks.

Medina Alborsi ekstra neitsiõli on Hispaania päritoluga  õli perekonna maaomandist, millel on pikk ajalugu ja oliivikasvatuse ning õlitootmise kogemus. Parima tulemuse saamiseks viiakse kõiki protsesse läbi ja kontrollitakse äärmiselt hoolikalt: kvaliteetne õli, millel on suurepärased omadused ja ainulaadne maitse.

Ja komplekti osana soovitame lisaks võtta meie imelise puidust singialuse, millel on suurepärane haare ja stabiilsus. See vastupidav ja kauakestev kvaliteetne singialus on väga kasulik vahend singi turvaliseks ja lihtsaks tükeldamiseks.