E-POOD Tootekategooriad

Kategooriates “Outlet Kaubamaja”, “Kingituste Kaubamaja” olevatele toodetele on tarneaeg keskmiselt ca. 7 tööpäeva.
(L-P ning riiklikud pühad ei arvestata tarneaja sisse)
Tööpäevadel tehtud tellimused töödeldakse mitte kauem kui maksimaalselt 48h jooksul ning antakse edasi transpordiettevõttele.

Kategoorias “Outlet Kaubamaja”  olevate toodete logistikapartneriks on DHL Post, seega kui Te lisate ostukorvi mõne toote kategooriast “Outlet Kaubamaja” siis ostukorvis sisestage kindlasti ka oma täielik aadress mis sisaldab:

Eesnimi ja Perekonnanimi, Tänav, maja nr, (korteri nr),Asula,Maakond, Sihtnumber(indeks).

Teistes kategooriates asuvatele toodetele on keskmine tarneaeg ca. 15-30 tööpäeva. Teie tellimused saadetakse Omniva pakiautomaatidesse või Teile lähimasse postkontorisse. Kaup saabub Teieni otse tarnijatelt ilma Tootemaailm.ee  kleebisteta. Kui olete tellinud mitu erinevat toodet siis tellitud tooted saabuvad Teieni eraldi saadetistena. Kõikidele nendele toodetele kehtib tasuta transport Teile lähimasse postkontorisse või sobivasse Omniva pakiautomaati!

NB! Palume panna tähele,et riiklike ja/ning rahvusvaheliste eriolukordade ajal võivad tarned võtta tavalisest tunduvalt kauem aega ning Tootemaailm ei ole vastutav sellisel juhul tarnete viibimiste eest.