Huulepulga aplikaatorid – 50 tk komplektis

Algne hind oli: 5.14€.Current price is: 3.96€.

Kvaliteetsed ühekordsed huulepulgapintslid.
Praktilised aplikaatorid täiusliku huulemeigi loomiseks. Telli nüüd ja naudi veatut tulemust!

Laos


Tootekood: 32890033259 Kategooria:
Turvaline Maksmine
  • Tasuta Tarne
  • Soodne Hind

Praktilised ja hügieenilised huulepulga aplikaatorid iluhoolduseks

Kas oled väsinud sellest, et sinu lemmikhuulepulk määrdub või kaotab oma sära korduvkasutamisest? Meie 50 tk komplektis olevad ühekordsed huulepulga aplikaatorid pakuvad täiuslikku lahendust! Need aplikaatorid on loodud tagama puhta ja täpse pealekandmise iga kord, muutes sinu huulemeigi säravaks ja hügieeniliseks. Olgu tegemist igapäevase meigirutiiniga või erilise sündmusega, need aplikaatorid on parimad abimehed kaunis ja hoolitsetud välimuse loomiseks.

Lahendus igapäevastele meigimuredele

Üks peamisi väljakutseid huulepulga kasutamisel on selle hügieeniline pealekandmine, eriti kui jagad oma meigitarbeid teistega või soovid vältida bakterite levikut. Meie huulepulga aplikaatorid on ühekordsed, tagades, et iga kasutus on puhas ja ohutu. Lisaks võimaldavad need aplikaatorid ühtlast ja täpset pealekandmist, vältides liigset toote raiskamist.

Toote omadused ja eelised

  • Ühekordsed ja hügieenilised: Tagavad puhta pealekandmise iga kord, vähendades bakterite leviku riski.
  • Praktiline komplekt: 50 aplikaatorit komplektis, mis kestavad kaua ja sobivad nii professionaalseks kui ka koduseks kasutamiseks.
  • Loodud täpseks pealekandmiseks: Aitab saavutada täiuslikult viimistletud huulemeigi, ilma määrdumiseta.
Tootekategooria: Ilutarvikud

Võrdlus sarnaste toodetega

Erinevalt teistest aplikaatoritest, mis võivad olla korduvalt kasutatavad ja vajavad puhastamist, on meie aplikaatorid ühekordsed, pakkudes maksimaalset hügieeni. Nende kasutamine on lihtne ja mugav, tagades alati puhta ja särava tulemuse.

Soovitatav kasutus ja sihtrühm

Need aplikaatorid on ideaalne valik nii professionaalsetele meigikunstnikele kui ka koduseks kasutamiseks. Sobivad suurepäraselt igapäevaseks meigiks ning erilisteks sündmusteks, kus soovid olla kindel oma hügieenis ja välimuses.

Toote piirangud

Kuigi aplikaatorid on ühekordsed ja hügieenilised, võivad need sagedasel kasutamisel kiiremini otsa saada. Seega on soovitatav neid varuda, et vältida ootamatuid olukordi.

Oluline märkus: Toote värvus võib erineda sõltuvalt ekraani seadistustest ning mõõtmed võivad käsitsi mõõtmisel veidi varieeruda.

Leia endale ideaalne meigitarvik ja muuda oma ilurutiin lihtsaks ja hügieeniliseks!

KKK – huulepulga aplikaatorid – 50 tk komplektis

Kui kaua kestab üks komplekt huulepulga aplikaatoreid?

Kuna komplekt sisaldab 50 aplikaatorit, võib see sõltuvalt kasutamise sagedusest kesta mitu nädalat kuni mitu kuud. See teeb sellest praktilise ja kuluefektiivse valiku.

Kas aplikaatorid sobivad ka teistele huuletoodetele peale huulepulga?

Jah, aplikaatorid sobivad suurepäraselt ka huuleläigetele ja muudele huuletoodetele, tagades hügieenilise ja täpse pealekandmise.

Kuidas aplikaatoreid õigesti kasutada?

Kasta aplikaator kergelt huulepulgasse või muudesse huuletoodetesse ja kanna seejärel toode huultele, saavutades soovitud välimuse. Peale kasutamist viska aplikaator ära, et vältida bakterite levikut.

Erinevates värvides huulepulga aplikaatorid: oranž, roosa, kuldne, kollane, roos ja roheline, asetatud naturaalse puidust tausta peale, puhtad ja valmis kasutamiseks.
Mitmekesine komplekt aplikaatoreid tagab hügieenilise ja täpse meigi igaks juhuks. Naudi stiilset meikimisprotsessi.
Mitmevärvilised huulepulga aplikaatorid pehme valge otsaga, paigutatud roosal taustal. 50 tk komplektis.
Avasta täiuslik huulevärvimine iga kord meie kasutajasõbralike aplikaatoritega. Pakendis 50 tk.
Mitmevärvilised huulepulga aplikaatorid hajutatud roosal taustal. Komplekt sisaldab 50 erinevat värvilist aplikaatorit, millel on pehmed valged otsad, sobivad ideaalselt täpseks ja hügieeniliseks meikimiseks.
Täiusta oma meigirituaali värviliste aplikaatoritega, mis pakuvad täpsust ja hügieeni igas kasutuses.
Erinevates värvides huulepulga aplikaatorid - 50 tk komplektis, paigutatud ringikujuliselt roosal taustal. Iga aplikaatori pehme valge ots on ideaalne täpseks ja hügieeniliseks huulepulkade pealekandmiseks.
Loo oma unikaalne stiil täpse ja hügieenilise aplikaatorite komplektiga, mis sobib igale meigikunstnikule.
Huulepulga aplikaatorid komplektis, eri värvi käepidemetega, mis paistavad roosa tausta peal. Komplekti kuulub 50 tk, mugavad ühekordseks kasutamiseks meikimisel.
Avasta praktiline lahendus täiuslikuks huulemeigiks nende mitmevärviliste aplikaatoritega. Ideaalne igapäevaseks ja professionaalseks kasutamiseks.
Lähivõte naisest blondide juustega, kelle huultele kantakse punast huulepulka väikese musta aplikaatoriga. Taust on neutraalne, rõhutades huulepulga aplikaatorite - 50 tk komplektis elegantsi ja täpsust.
Saavuta veatu huulemeik meie täpsete ja mugavate aplikaatoritega. Komplektis on 50 aplikaatorit, mis muudavad meigi pealekandmise lihtsaks ja professionaalseks.
Ere roosa taustal viis huulepulga aplikaatorit, millel on roosad käepidemed ja valged otsikud, asetatud paralleelselt. Komplektis on kokku 50 tükki, sobilikud huulemeigi täpseks pealekandmiseks.
Täiendage oma meigikotti nende kvaliteetsete huulepulga aplikaatoritega. 50 tk komplektis tagab, et teil on alati tagavaraks piisavalt aplikaatoreid.
Huulepulga aplikaatorid - 50 tk komplektis, oranžide käepidemetega ja valgete otsikutega roosal taustal.
Parimad vahendid täpseks ja hügieeniliseks huulevärvi pealekandmiseks. Täienda oma meigikomplekti kvaliteetsete aplikaatoritega.
Roosakas taustal asetatud huulepulga aplikaatorid, millel on valged pehmed otsikud ja kuldpruunid varred, pakendatud komplektina 50 tk.
Täiuslik hügieen ja täpne jumestus iga aplikaatori kasutamisega. Ideaalne komplekt iluarmastajale.
Kollased huulepulga aplikaatorid roosal taustal, igaühel pehme valge ots. Komplektis on 50 tk.
Täiuslik lahendus täpseks ja hügieeniliseks huulepulga pealekandmiseks. Muuda oma meigirutiin lihtsamaks ja professionaalsemaks.
Mustade käepidemetega huulepulga aplikaatorid valgete otsikutega, paigutatud roosal taustal. Komplekt sisaldab 50 tk kvaliteetseid meigivahendeid sujuvaks pealekandmiseks.
Täiuslik täiendus sinu meigikollektsioonile kerge ja täpse huulepulgakandmise jaoks.
Viis roosat huulepulga aplikaatorit valgete pehmete otstega, asetatud roosa tausta peale. Toodete materjal on kvaliteetne ja võimaldab täpset huulepulga pealekandmist.
Lihtsusta oma meigirutiini täpsete ja hügieeniliste aplikaatoritega. Sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.
Rohelised huulepulga aplikaatorid valge otsaga, 50 tk komplektis, roosal taustal laiali asetatud.
Praktilised ja hügieenilised aplikaatorid viimistletud meigiks. Sobivad ideaalselt professionaalseks ja igapäevaseks kasutamiseks.
Kas ei leidnud sobivat toodet?