E-POOD Tootekategooriad

Kuidas valentinipäeva eriti eriliseks teha?

Valentini- ehk sõbrapäev on eriline aeg, et tähistada igasuguseid häid suhteid, eriti suhet enda kaaslasega. Kui sa tahad, et see eriline keegi tunneks end armastatuna, siis on selleks palju lihtsaid mooduseid. Näe veidi vaeva, et teha sellel valentinipäeval midagi lõbusat ja erilist.

 

Koos kvaliteetaja veetmine

 

 1. Korralda õhtusöök. Sa võid sööma minna enda lemmikrestorani või hoopis ise süüa teha. See ei pea olema eriliselt uhke, kuid võiks olla läbimõeldud, et saaksid enda kallimale näidata, et sa hoolid temast ning mõtled temale. Pane põlema mõned küünlad, kustuta lambid, pane käima muusika ning ongi olemas romantiline õhkkond õhtusöögiks.

 

 1. Planeeri väljas veetmise päev. Kindlasti on sinu piirkonnas asju, mida teha ja kohti, mida külastada. Veeda päev, et enda partneriga käia uudistamas kohtades, kus te veel varem käinud pole. Minge muuseumi, põgenemistuppa või võtke ette matk rajal, kus te varem käinud pole.

 

 1. Mine kallimaga kohvi jooma. See võib tunduda klišeena, aga võid avastada, et on väga ammu möödas sellest viimasest korrast, kui võtsite aega, et tunnike või kaks lihtsalt istuda ja rääkida. Pange telefonid hääletuks ning andke üksteisele täielik tähelepanu.

 

 1. Minge koos pikale jalutuskäigule. Näiteks võite minna loodusesse ja võtta kaasa raamat erinevate linnuliikide kohta ning koos lõbu tunda katsudes erinevaid linde tuvastada. Linnas elades võite aga jalutama minna väikestele kõrvaltänavatele, kuhu te muidu ei satu.

 

 1. Üllata oma kaaslast kodus eemal nädalavahetusega. Tee broneering mõnusasse spa-sse või mine teise linna mõneks päevaks. Sa pead küll teada andma, et sul on plaanis eriline nädalavahetus, et kaaslane arvestaks nädalavahetusega kodust eemal, kuid sihtkoht ja tegevus võib jääda üllatuseks.

 

Armastuse tõendamine

 

 1. Kirjuta enda valentinile kiri. Räägi, kui palju sa teda armastad ning lisa konkreetseid asju, mida sa tema juures armastad, ükskõik kas selleks on viis, kuidas ta naeratab, kui piinlikust tunneb või kui tugev on tema õiglustunne.
 • Üldiselt tuleb esimene kirjutis veidi kohmakas ja seosusetu ning sul võib tekkida ruumipuudus, enne kui oled saanud kirja panna kõik, mida soovid talle öelda. Kirjuta eraldi lehele mõned ideed ning kirjuta alguses mustand.

 

 1. Mine oma kaaslasega vabatahtlikuks. Kui su kaaslane armastab loomi, siis võite koos minna loomade varjupaika, et aidata loomade tagant koristamisega ja koertega jalutada. Investeeri aega asjasse, mis sinu kaaslasele südamelähedane, sellega kinnitad talle, et ka sinu jaoks on olulised asjad, mis tema jaoks olulised on.

 

 1. Ütle talle, kui tänulik sa oled. Võta hetk aega, et öelda talle, et sa oled tänulik tema üle ja asjade üle, mida ta sinu jaoks teeb.
 • Katsu eriti tähelepanu pöörata asjadele, mida sa muidu iseenesestmõistetavana võtad. See ei pea olema midagi erilist, lihtsalt lihtne „Tänan, et tühistasid enda plaanid, et minuga olla, kui ma haige olin“ või „Aitäh, et ka mulle kohvi tegid“.
 • Katsu enda tänulikust näidata ka üldistele omadustele nagu: „Sa oled nii hoolitsev. Ma hindan seda, et sa minu jaoks ukse lahti teed, kui välja suundume.“ Või „See oli sinust nii lahke, et sa ta koju viisid. Sa oled hea sõber“.

 

 1. Istuge koos maha ja ütle enda kallimale näost-näkku, mida sa tema juures armastad. Märkmed ja kirjad on toredad, kuid mõned asjad on palju sügavamõttelisemad ja tähendusrikkamad, kui vaatad kellegile otse silma ning ütled kui palju sa teda armastad ja miks.
 • Ütle asju nagu: „Sa oled kaasatundev inimene ning see paistab välja, kui inimestega suhtled. Nad saavad kohe aru, kui soe ja lahke sa oled.“ Samuti: „Sa oled nii avatud, et ma tunnen alati, et saan sulle ükskõik millest rääkida“ on ka hea, kuna see rõhutab kindlat omadust ning näitab, et sa usaldad teda.
 • Kui teed komplimendi välimuse kohta, siis ole täpsem. Ära ütle lihtsalt, et „Sa oled seksikas.“ või „Oled ilus.“, ütle parem, et „Sul on nii lahked silmad.“ või „Sa kõnnak on nii enesekindel ning see on väga veetlev.“

 

Erilised kingitused

 

 1. Telli talle söök just nii nagu talle meeldib. Kui sa kedagi hästi tunned, siis tead ka tema veidrusi: kuidas talle meeldib, et tema burger tehtud on, mille vastu ta allergiline on või et ta ei salli artišoki tekstuuri ja sibula maitset. Kui tellid tema eest, siis saad näidata enda armastust sellega, et oled aktiivselt tähelepanu pööranud ning tahad teda hästi kohelda.

 

 1. Vii enda kallima lemmikloomale uus mänguasi või maius. Loomadearmastajale on parim viis armastuse näitamiseks see, et tunnustad ka tema looma. Viies midagi armsama kassile või koerale, näitad et saad aru kui oluline loom tema jaoks on ning ka sinu jaoks, et looma kingisaajate hulka lisad.

 

 1. Tee talle playlist. CD tegemine võib küll tunduda vanakooli teemana, arvestades praegust kerget ligipääsu muusikale, kuid seda erilisemaks ja lõbusamaks see selle teeb. Tee CD lauludega, mis teie kahe jaoks erilised on või muusikaga, mis sind tema peale mõtlema paneb. Lisaks võid CD markeriga armsalt ja lõbusalt kaunistada.

 

 1. Hellita teda. Pane aeg kirja paaridele mõeldud massaaži, lõõgastuge saunas või veeda temaga päev spaa-s ning peale seda tunneb ta end kindlasti mõnusalt ja armastatuna.

 

 1. Saada talle lilled. See on puhas klassika, kuid annab sõnumi selgelt edasi. Kui sa tead, mis tema lemmiklilled on, siis on see väga hea, aga enamuste inimeste jaoks ütleb juba ainuüksi see žest kõik vajaliku.

 

Lisaks:

 • Mõtle selle peale, mis sinu kallima armastatuna tundma paneb, mitte selle peale, mida sinul kõige mugavam teha on. Võibolla on lihtne osta lilled, kuid tema hoopis hindaks kahekesi väljas veedetud õhtut rohkem.
 • Need soovitused pole ainult sobilikud armastajapaarile, vaid neid saad ka kasutada, et enda hoolivust sõpradele ja perele näidata.
 • Ära stressa kui midagi valesti läheb, enamus inimesi hindab pingutust rohkem kui täiuslikkust.
 • Ära arva, et pead kulutama palju raha, et päeva eriliseks teha.

 

 

Südamega kaelaketid paaridele

Südamekujulised kõrvarõngad läbipaistva kristalliga

Kuldne või hõbedane kett südamelöögiga

9tk värvilised südame kujulised teeküünlad

Väikeste südametega püksid