E-POOD Tootekategooriad

5 lihtsat nippi, kuidas muuta sügisene suurpuhastus meeldivaks

Sügis on aeg, mil peidame suveriided sügavale kapipõhja ning hakkame valmistama end ette külmemaks perioodiks. Sügis on uue alguse aeg- kes läheb kooli, kes läheb lasteaeda, kes alustab millegi muuga. Sügis on aeg, mil on kõige parem oma kodus läbi viia suurpuhastus.

Kuidas aga muuta kodu koristamine ja puhastamine endale meeldivaks ning lõbusaks tegevuseks? Meil on sulle varuks 5 lihtsat nippi.

1. Suurpuhastuse plaan varakult paika

Tihtipeale on inimestel vaja planeerida, millal teha kodus suurpuhastust. Miks mitte istuda perega maha ning ette planeerida, millal see toimuda võiks? See on üks hea valik, sest siis saavad end kõik aitajad ja kaasajad end välja puhata.

2. Tehke seda koos!

Kaasake suurpuhastusse terve perekond. Üksinda kodu koristamine ja puhastamine, asjade sorteerimine ja korrastamine võib muutuda üsna igavaks ning tihtipeale võib seltskonnana hiilida ligi laiskus. Kutsu appi mees, lapsed, õed, vennad.. sest üheskoos on lõbusam ning kodu puhastamine möödub palju sujuvamalt.

3. Tehke muudatusi!

Suurpuhastuse ja kodu korrastamise teeb meeldivaks ning huvitavamaks veel see, kui te teete oma kodus muudatusi. Näiteks tõstate ümber mööblit või annate kodule renoveerimisega uue ilme.

4. Muusika teeb tuju heaks

Inimesele annab energiat ja positiivsust hea muusika. Kuulates kodu puhastamise ja korrastamise ajal rõõmsat, tempokat ja heatujulist muusikat, lendab aeg tantsides koos sinuga. Aeg, millal võiks panna käima kõige lemmikumad tantsuhitid!

5. Puhtus tekitab sinus hea tunde

Me võime sulle garanteerida, et kui sina ja sinu kaaslased olete saanud sügisese suurpuhastusega hakkama, olete te ise need kõige suuremad võitjad, kes sellest ettevõtmisest midagi saavad. Kodu on puhas ning värske ja teil on seal hea elada.

Oma kodu on kõige tähtsam. Selle korrashoidmine on iga pereliikme kohustus. Kodu on koht, kus me elame üle nii halba, kui head, kuid ta on endiselt meil olemas ja pakub meile varju. Ka tema vajab vahel suurpuhastust ning inimestel on kombeks teha seda sügisel ja kevadel. Alati ei ole kodu korrastamine ja koristamine vastumeelne või aja raiskamine. Selle ettevõtmisega teeme ainult endale kõige rohkem head!