Ostuinfo

  1. Toote lisamine Ostukorvi

Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Elektroonika“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Sülearvutid“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma. Valikud on tooteparameetrid. N: Punast värvi pluus.

  1. Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Kogu kaubale kehtib tasuta transport.

Valige makseviis – kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

  1. Tellimuse eest tasumine

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist veebipoega opereeriva ettevõtte kontole.

Tootemaailm.ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank ,PocoPay pangalinkidega, PayPal kontoga ning Soome pangalinkidega. ( Soome pangalinkidega tasumiseks tuleb “Arvelduse andmed” juures märkida riigiks Soome)

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus As-le.

Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

  1. Kauba kohale toimetamine

Kategoorias “Outlet Kaubamaja” olevatele toodetele on tarneaeg keskmiselt ca. 3-7 tööpäeva.
(L-P ning riiklikud pühad ei arvestata tarneaja sisse)
Tööpäevadel tehtud tellimused töödeldakse mitte kauem kui maksimaalselt 48h jooksul ning antakse edasi transpordiettevõttele.

“Outlet Kaubamajas”  olevate toodete logistikapartneriks on DHL Post, seega kui Te lisate ostukorvi mõne toote “Outlet Kaubamajast” siis ostukorvis sisestage kindlasti ka oma täielik aadress mis sisaldab:

Eesnimi ja Perekonnanimi, Tänav, maja nr, (korteri nr),Asula,Maakond, Sihtnumber(indeks).

Teistes kategooriates asuvatele toodetele on keskmine tarneaeg ca. 15-30 tööpäeva. Teie tellimused saadetakse Omniva pakiautomaatidesse või Teile lähimasse postkontorisse. Kaup saabub Teieni otse tarnijatelt ilma Tootemaailm.ee  kleebisteta. Kui olete tellinud mitu erinevat toodet siis tellitud tooted saabuvad Teieni eraldi saadetistena. Kõikidele nendele toodetele kehtib tasuta transport Teile lähimasse postkontorisse või sobivasse Omniva pakiautomaati!

NB! Palume panna tähele,et riiklike ja/ning rahvusvaheliste eriolukordade ajal võivad tarned võtta tavalisest tunduvalt kauem aega ning Tootemaailm ei ole vastutav sellisel juhul tarnete viibimiste eest.

  1. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

Veebipoega opereeriv ettevõte vastutab veebipoes tootemaailm.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Tootemaailm.ee on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole tootemaailm@gmail.com , koos leiame lahenduse!

  1. Konfidentsiaalsus

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus As-le.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud kokkulepete alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist tootemaailm.ee andmebaasist.

  1. Kontakt

Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372 56 9000 25 või tootemaailm@gmail.com . Kirjadele vastame tööpäevadel 48 h jooksul.