E-POOD Tootekategooriad

Suvised ilmad on tulemas! Info toodete kohaletoimetamise kohta.

Cool_Summer_Fun_by_jnatiTäname kõiki, kes  on liitunud meie maililistiga! Saadame fännidele uuendusi ja teateid uutest ning soodsatest toodetest. Alati on oodatud ka teie poolne tagasiside – äkki te ei leidnud mingit toodet, kuid sooviksite ikkagi seda osta – andke teada ja me anname endast parima, et teie poolt soovitud toode ilmuks meie kataloogi!

Ilmad hakkavad vaikselt soojaks minema ja sellega seoses tuletame meelde, et meil on palju soodsaid suviseid riideid. Mitmetel toodetel on ka soodustus, mõnel isegi kuni 90%!

Kuna Tootemaailm ise ei müü midagi vaid viib ostjad ja müüjad kokku, siis sõltub tellimuste kohalejõudmise aeg konkreetsest müüjast. Selleks, et õigel ajal oma soovitud asjad kätte saade, on hea mõte tellimus varem ära teha. Näiteks praegu oleks ideaalne aeg tellida suviseid riideid, et esimeste soojade ilmadega saaksite uued riided selga panna.

Kui te soovite lugeda veel selle kohta, et millised brändid kaupu müüvad ning kuidas on kohaletoimetamisega, siis soovitame külastada meie kodulehte:
Kohale Toimetamine