E-POOD Tootekategooriad

5 raamatut mida suvel lugeda

Isegi inimesed, kes vähe loevad, teavad, et suvi on lugemiseks väga hea aeg. Ükskõik kas eelistad mahlast fantaasiat, kaasahaaravat romantikat või juukseid peas püsti tõstvaid põnevusjutte- raamatud võivad sind viia mõtetes ükskõik kuhu. Pole midagi mõnusamat, kui rannas või tagaaias päevitades süveneda huvitavasse raamatusse. Siit leiad kindlasti mõne huvitava raamatu, mida endaga randa kaasa haarata- ära ainult unusta päikesekaitset ning veepudelit!

 1. Laura Marshall “Sõbrakutse”. Kui Louise esmakordselt märkab koolis uut tüdrukut, kes on salapäraselt sinna tulnud, paistab ta olevat kõike seda, mida teised tüdrukud ei ole. Uus tüdruk Maria on ehtne, naljakas ja tormakas. Kõigest paari päeva pärast on Maria ja Louise teel sõpradeks saamisel.
  Ligi 30 aastat hiljem saab Louise südant peatava meili: Maria tahab temaga Facebookis sõbraks saada. Ammu maha maetud mälestused hakkavad kiirelt pinnale tulema: esimesed päevad, kui sõprus paistis lootustandev, julmad otsused ning sünged saladused, mis võivad nende elu igaveseks muuta.
  Louise on alati teadnud, et kui tõde välja peaks tulema, võib ta kaotada kõik- enda töö, poja ja ka vabaduse. Maria järsk väljailmumine ähvardab seda kõike.
 2. Anne Griffin “Kui kõik on öeldud”. Kui peaksid valima viis inimest, et enda elu kokku võtta, siis kes nad oleksid? Kui peaksid iga ühele klaasi tõstma, et toosti öelda, siis mida sa ütleksid? Ja mida sa lõpuks enda kohta õpiksid?
  See on lugu iirlasest Maurice Hanniganist, kes ühe juunikuu õhtul tellib hotellis viis erinevat jooki. Iga joogiga mõtleb ta inimesele, kes on tema elus oluline olnud- hukkaläinud vanem vend, segane vennanaine, tema viieteist minutiline tütar, tema poeg, kes on kaugel Ameerikas ning tema kadunud naine. Läbi nende inimeste räägib ta loo oma enda elust, koos kõige kahetsuste ja pettumustega, armastuste ja võitudega.
 3. Edward Snowden “Igavesed andmed”. Mees nimega Edward Snowden paljastab enda eluloo, rääkides sellest, kuidas ta aitas üles ehitada USA valitsuse massijärelvalve süsteemi.
  Aastal 2013 šokeeris kõigest 29-aastane Edward tervet maailma, kui ta paljastas, et Ameerika Ühendriikide valitsus tahab kasutada salaja vahendeid iga kõne, sõnumi ja e-kirja kogumiseks. Selle tulemuseks oleks enneolematu massijärelvalve süsteem, millega saaks silma peal hoida iga maal oleva inimese eraelul. Kuus aastat hiljem paljastab Edward esimest korda seda, kuidas ta aitas seda süsteemi üles ehitada ja miks ta seda paljastada tahab.
 4. Peter May “Lukus linn”. Nad ütlesid, et 25% inimkonnast saab viiruse. 70-80% nendest sureb. Ta oli nendega otseselt kokku puutunud ning võimalused ei olnud head.
  Ülemaailmse pandeemia keskpunkt London on suletud linn. Vägivald ning korratus tõstavad pead. Sõjaseadus on sunnitud. Mitte keegi ei ole kaitstud surmava viiruse eest, mis on juba tuhandeid inimesi tapnud. Tervishoiu- ning hädaabiteenused on ülekoormatud.
  Ajutise haigla ehitusplatsilt leiavad ehitajad koti, kus on sees mõrvatud lapse luud. Mõrvar on linnas lahti ning tema missiooniks on hoida ära luude tuvastamine. Uurima saadetakse Jack MacNeil. Tema karjäär on varemeis, abielu läbi ning tema enda peret on tabanud viirus. Kurjategijad jälitavad aga igat tema liigutust ning on valmis tõe varjamiseks teda tapma. Mis peatab teda enne- viirus või mõrtsukad?
 5. Barbara O´Neal “Kui me uskusime näkineidudesse”. Josie Bianci tapeti aastaid tagasi terroristi poolt. Tema õde Kit uskus, et ta on igaveseks läinud. Otseülekanne Aucklandi tulekahjust on tabanud pildi naisest, kes läbi suitsu ja rämpsu kõnnib. Tema sarnasus Josiele on uskumatu. Sellega koos tuleb emotsioonide tulv- lein, kaotus ja viha- millest Kitil on lõpuks võimalus lahti lasta, leides oma õde, kes on elanud vales.
  Pärast Uus-Meremaale saabumist alustab Kit rännakut läbi mälestuste: Josiega rannas veedetud päevadest. Kadunud teismelisest poisist, kes oleks saanud osa nende perekonnast. Ja traumast, mis on Kitit ja Josie’i kogu nende elu kummitanud.
  Nüüd kui kaks õde soovivad taasühineda, saab see juhtuda vaid kaua maetud saladusi lahti mõtestades ja laastavat tõde tunnistades, mis neid liiga kaua lahus hoidnud. Suhte taastamiseks peavad nad võib-olla kõik kaotama.

Ole esimene kes saab teada kasulikest nippidest ning eksklusiivsetest sooduspakkumistest: