E-POOD Tootekategooriad

Kuidas elegantselt halliks minna?


Kuidas teha üleminek oma loomulikule hallile toonile võimalikult elegantselt?

Viimased aastad on olnud hallide juuste suhtes head. Oleme näinud, kuidas hõbedased toonid muutuvad häbiväärsest vananemise märgist hoopis trendikaks värvivalikuks. Kuid kõik kelle juuksed hallinevad teavad, et muutus ei toimu üleöö. Uhkete hallide juuste saamine nõuab rohkem hooldust ja pühendumist kui lihtsalt ootamine, kuni ülejäänud pea väljakasvule järele jõuab. Kuidas teha üleminek oma loomulikule hallile toonile võimalikult elegantselt?

Kui oled otsustanud lasta juustel halliks minna, siis pea sellest kinni
Mõista, et halliks muutumine vajab kannatlikku meelt. Kuigi võib juhtuda, et tunned kiusatust vahepeal juuksed ära värvida, on siiski kannatlikus parim viis. Et korralikult teostada halliks minemist on kasulik kui sul on plaan. Mõne jaoks võib õige tunduda järkjärguliselt värvimine juuksuri juures; teiste jaoks võib see tähendada drastilist juukselõikust, et võtaksid omaks mentaliteedi “tagasi ei saa pöörduda”. Loe edasi, et teada saada, milline tegutsemise viis sulle kõige paremini sobib.

Investeeri lillasse šampooni
Ükskõik, milline on su hallipeaks muutumise meetod, soovid ju esile tuua võimalikult meelitava halli varjundi. Õige toniseeriv šampoon aitab kardetud kollakat tooni kontrolli all hoida. Nagu kõik, kes on kunagi oma juukseid blondiks värvinud, võib sulle öelda, et lilla pigmendiga šampoon neutraliseerib tõhusalt oranžikaid ja kollaseid toone.
Miks just lilla? Põhiline värviteooria on see, et värvirattal on kollane vastu lillat, mis tähendab, et need kaks tooni tühistavad teineteist. Kui su juustel on kollased ja vasksed toonid, neutraliseerib lilla šampoon selle soojuse.

Kohtle seda nagu juuste triibutamist
Loomulikult on värvi välja kasvatamine kahtlemata kõige odavam viis, kuid sa ohverdad aega ja ka su stiil kannatab. Kaalu konsulteerimist professionaalse juuksuriga, kes aitab sul kogu pead järk-järgult heledamaks muuta.
Kui sa pole kunagi varem oma juukseid heledamaks värvinud, pea meeles, et võid salongis istuda tundide kaupa. Lisaks pikale esimesele seansile võib kuluda kuus kuud kuni aasta, et täielikult halliks saada. Saad tasahilju oma uue halli välimuse omandada, kuid kõik juuksuriajad võivad aja jooksul kokku teha märkimismäärse summa.

Mine kohe täiesti halliks
See on “plaastri kiirelt rebimise” lähenemine. Kui su juured on juba hallid, võiksid ülejäänud juuksed lihtsalt halliks värvida. Pealegi, kui su loomulik hall kasvab, ei ole üleminek nii murettekitav – oled sellega juba alustanud.
Juuste värvimise üks suurimaid puudusi on pidev hooldus (kulub palju aega ja raha). Õnneks on siin eesmärgiks saavutada värv, mille sinu loomulik hall üle võtab, vabastades sind lõpuks värvimisest. Nagu eespool mainitud, võib see hõlmata mitu kuud hooldust, enne kui selleni jõuad. Kui kogu pea värvimine on su jaoks liiga hirmuäratav, on üks võimalus alguses oma juukseid ajutiste värvidega toonida.

Löö protsess käima drastilise lõikusega
Osadele inimestele ei meeldi ombre välimus, kus pea ülaosa on hall ja ülejäänud on teist värvi. Kui oled “all in” tüüpi inimene, on suur juukselõikus lihtsaim viis tagada, et kogu pea korraga halliks läheks.
Siiski on oluline arvesse võtta võimalikke emotsioone, mis selliste muutustega kaasnevad. Sa tahad endal lasta kohaneda korraga kahe drastilise muudatusega. Ära ole tormakas, kui sa pole harjunud oma välimuses ühe hoobiga suuri muudatusi tegema.

Hoia juuksed pehme ja läikivana
Loomulikult hallid juuksed kipuvad olema karedad või kuivad. Investeeri niisutavatesse ja siluvatesse juuksemaskidesse, et juuksed oleksid võimalikult pehmed ja läikivad. Lisaläike saamiseks võid katsetada ka riisiveega. Samuti saad oma juukseid tervena hoida, kui lõikad regulaarselt lõhenenud juukseotsi.