E-POOD Tootekategooriad

Kuidas meiki ilma meigieemaldajata maha võtta?

Sul pole vaja meigieemaldajat, et meiki eemaldada


Meigikandmise halvim osa on selle päeva lõpus maha võtmine. Ühekordselt kasutatavad meigisalvrätikud ja vatipadjad on kokkuvõttes nii kallid kui ka ebaökonoomsed, kuid enamik inimesi näeb neid vajalikuna. Eeldades, et su näopuhastusvahend üksi ei suuda meiki eemaldada, läheb sul vaja midagi, mis seda teeb. Kuid siin on nipp: olenemata sellest, millist näopuhastusvahendit sa kasutad, võib see meigi maha võtta. Kõik, mida sa tegema pead, on selle kandmine kuivale näonahale.


Näo märjaks tegemine enne puhastusvahendi kasutamist on ebavajalik, kuna see muudab su puhastusvahendi töö raskemaks – eriti kui sul on peal meik, päikesekaitsekreem või mõlemad. Kumbki neist ei lahustu vees, nii et vesi jääb su naha pinnale, moodustades barjääri puhastusvahendi ja meigi vahele. Kui kannad seda kuivale nahale, pole sellel mingit barjääri, nii et pindaktiivsed ained võivad su veekindla jumestuskreemi ja tsingipõhise päikesekaitsekreemi hõlpsalt lahustada.


Seda saad teha ükskõik millise puhastusvahendiga– vedelikud, geelid, vahud, kreemid ja isegi seebid toimivad hästi. Lihtsalt pane kätele paras kogus puhastusvahendit ja masseeri seda umbes 30 sekundit kuivale näole. Kui kasutad õrnatoimelist puhastusvahendit, tupsuta seda natuke enda silmadele, et eemaldada ripsmetušši ja lainerit- see ei hakka enne tilkuma kui vett lisad.


Praeguseks peaks su meik olema üsna hästi lahustunud, kuid lisakindlustuse huvides lase näppudele vett ja kasuta seda, et puhastusvahendit pisut emulgeerida. Nüüd oled sa valmis oma nägu põhjalikult loputama ja kuivatama. Kui su silmaümbrustesse on jäänud veel veidi ripsmetušši, siis puhasta see niiske vatitiku või lapiga.


See moodus on odavam, tõhusam ja su nahale õrnem kui tavalised meigieemaldajad. See lahustab usaldusväärselt kõike, alates minimaalsest meigist kuni peomeigini, põhjustamata naha punetamist, mis võib tekkida meigieemaldaja kasutamisega. Kui oled varem meigieemaldaja tõttu nahale liiga teinud või vajad lihtsat viisi paksu ja rasvase päikesekaitsekreemi mahapesemiseks, siis ära kuluta raha toodetele, mis ei pruugi tegelikult toimidagi. Su tavaline puhastusvahend on tõenäoliselt kõik, mida sa vajad.