E-POOD Tootekategooriad

Kuidas kontorit jõuludeks kaunistada?

Pole kunagi liiga vara end pühademeeleollu viia, isegi siis kui oled kontoris kinni. See aasta võta šnitti kodu kaunistamisest ning loo ka kontorisse jõulumeeleolu, kasutades kuuseoksi, pärgi ja teisi dekoratsioone.

Põrandapinna kasutamine

 1. Pane üles jõulukuusk. Tee puu jaoks ruumi kõrvalisemas nurgas, kuhu kellegil astuda pole vaja, näiteks mõnda nurka. Kaunista puu tulede, ornamentide ja kardadega või võta kontorlikum lähenemine ja riputa puule märkmepabereid, pastakaid ja kirjaklambreid.
  • Kontori jaoks on kõige mõistlikum valik kunstkuusk.
 2. Riputa üles pärjad. Pärgi võid panna igale poole, kuhu kuluks veidi värvi ära, näiteks riputada ustele või asetada aknalauale.
  • Kasuta pärgade riputamiseks eemaldatavaid konkse, et seinad ja teised pinnad kahjustada ei saaks.
 3. Riputa üles jõulusokid ja -sussid. Sokkidesse saad pista ka kingitusi töökaaslaste jaoks. Sinna mahuvad ideaalselt väikesed vidinad nagu pastakad, stressipallid ja kommid. Pane sokid nähtavasse kohta (näiteks puhkeruumi) seinale või aseta sussid aknalaule.
 4. Ole loov vanikutega. Vaniku saad panna enda laua taha seinale, kuid ka olla loov ning paigutada see põrandalambi, prügikasti või riidenagi külge.
  • Vanikud on hea ja maitsekas moodus jõulutunde tekitamiseks ilma, et peaksid hiljem hunnikut dekoratsioone alla võtma hakkama.
 5. Riputa üles jõulutulukesed. Pühaderõõmu tekitamiseks on mõned värvilised tulukesed ideaalsed. Valge tooniga tuled annavad tagasihoidlikumat sära ning soojemat tunnet.
  • Kui kontorist lahkud, siis võta ka tulukesed välja, et kogemata tulekahju ei tekkiks.

Kontorilaua kaunistamine

 1. Pane välja minikuusk. Armas tilluke kuusk lauanurgas on hea võimalus väikses ruumis jõulutunde tekitamiseks. Võid kasutada juba ehitud kuuske või lisada sellele ise meeldivad ehted.
 2. Kasuta vatti, et teha talvevõlumaa. Pane lauale veidi vatitupse, et jääks mulje värskest lumest. Sa võid lisada ka pihustatavat sära, et “lumi” ilusti sädeleks.
 3. Raami enda asjad karraga. Karda võid panna monitorile, paberialusele või ka pildiraamidele. Kuna karda on erinevates värvides, siis saad valida just nii tagasihoidliku või erksa värvi, kui ise soovid.

Teised kaunistused

 1. Riputa suured kaunistused laest rippuma. Pane jõulukuulid või lumehelbed nööri otsa ning riputa need lakke. Riputamiseks saad kasutada läbipaistvat teipi.
 2. Kata lihtsad pinnad pakkepaberiga. Kasuta jõuluvärvilist pakkepaberit ustel, seintel, lauajalgadel ja mujal. Kinnita läbipaistva teibi või tahvlinätsuga. Peale jõule on seda ka lihtne koristada- lihtsalt rebi ära ning viska minema.
 3. Pane kaussi snäkke. Täida kauss erinevate värviliste kommide, piparkookide, küpsiste ja muu kraamiga. Mandariinid on samuti jõulude ajal populaarsed ning need sobivad hästi neile, kes jälgivad kaalu.