E-POOD Tootekategooriad

Kuidas pildistada inimest lumes?

Lumine talvestseen näeb fotodel suurepärane välja. Mõndadel, mis on tehtud professionaalide poolt ning mida sa kindlasti näidud oled, tundub kõik täiuslik olevat- lumi langeb just õiges kohas, meik on karge ja talvine ning riided on väga moekad. Ka sina saad teha selliseid talvevõlumaa stiilis pilte, kui võtad õppust nendest lihtsatest sammudest ja detailsetest nõuannetest.

1. Vali taust. Millises piirkonnas sa pilti teha tahad? Jäätunud roosa lillepõõsa taga või külmunud veekogu kõrval? Veendu, et piirkonnas mille sa valid oleks piisavalt päikesevalgust, et inimese nägu ilusti näha jääks ning vaata, et seal ei oleks ka puid, mis lume langemist takistaksid.

2. Kogu ja pane kokku kõik rekvisiidid, mida sul vaja võib minna. Kas sa tahad, et pildistatav hoiaks käes lumepalle või et tal oleks vikerkaarevärviline sall kaelas? Pane paika kõik asjad, mida fotodel kasutada soovid.

3. Vali pildistatavale riided. Lume sees näevad head välja helesinised, valged ja hallid värvid, mis on jaheda alatooniga ning sobivad talvega kokku. Kui soovid dramaatilisemat välimust, kasuta söekamaid värve nagu must, punane või roheline. Valitud värvi kasuta jakil, mütsil või sallil. Pane riidesse kihiti, et jahedas õhus oleks soe ning et saavutada pilkupüüdval välimus. Pükstena sobivad kõige paremini teksased, eriti pilkupüüdvalt jäävad fotole tumesinised teksased. Moekad saapad või soojad mokassiinid annavad samuti välimusele söekama ilme, eriti kui plaanid teha pilti, kus ka jalad näha jäävad.

4. Juuksed. Naisel tasuks sättida juuksed vabasse kergelt lokkis soengusse, kuna lokid annavad salapärasema ja armsama mulje. Mehel lase juuksed märjaks teha ning õhu käes kuivada, sest selline pehme stiil annab lõõgastunud ja õnneliku välimuse. Puista ettevaatlikult lund soengule, et saada dramaatiline kuid ka armas mulje lumiste juuste abil.

5. Kui modelliks on naine, tee härmatunud meik. Kasuta heledaid hõbedasi ja siniseid toone, et luua suitsune välimus, mis on talvine ja karge. Et silmadele ekstra läiget anda, kasuta säravat lauvärvi. Põsepuna kasuta tumeroosat värvi, sest see loob punastava mulje. Lisa heledat ja läikivat huuleläiget.

6 Kasuta kvaliteetset kaamerat. Veendu, et kaamera zuumiks sisse ja välja ning püüaks hästi inimese nägu. Puhasta läätsed põhjalikult läätsepuhastiga. Tee mõned proovifotod ning veendu, et enne fotosessiooni alustamist oleks aku täitsa täis.

7. Leia poos, mis sobiks modellile. Lase tal pöörata erinevatele külgedele, tehes erinevaid asju käte ja käsivartega. Näiteks, mõtle kuidas käsi peaks lumepalli hoidma ning kuidas saaks kõige paremini salli sättida.

8. Kui õige poosi leidnud oled, tee palju proovipilte. Proovi lähemalt ja kaugemalt ning püüa poosi erinevate ja unikaalsete nurkade alt.

9. Vaata proovipilte ning tee lemmikust mitu. Kui oled leidnud sellise, mis tõesti meeldib, tee palju pilte sellest samast poosist. Hoia kaamerat paigal, kui pilte teed. Kogu muljet võib muuta ka see, kui silmad teise suunda vaatavad. Üles, alla või külgedele vaatavad silmad lisavad pildile natuke müstikat. Sa pead läätse regulaarselt lumest puhtaks pühkima, et saada selget fotot.

10. Vaata läbi pildistatud fotod ning vali lemmikud. Vali mõni välja ning tee sellest paberfoto, mille saad kinkida pildistatavale.

Nõuanded:

• Fotodel peaks olema loomulik, mitte krampis. Võltsnaeratusest saab fotot vaadates aru.
• Kaamerat peab alati paigal hoidma.
• Ära kunagi kustuta pilte fotode tegemise vahepeal. Fotosi tuleks vaadata suuremal ekraanil ja siseruumis, kuna tihtipeale võib juhtuda see, et väikeselt ekraanilt vaadatav kole fotod osutub suurepäraseks, kui seda suuremalt näha.
• Lumes kõndides ole ettevaatlik jalajälgede suhtes! Ära tatsa seal, kus soovid pilti teha.

 

Laste Puuvillased Lumesaapad

Talvised tuttmütsid 16 erinevat värvi

Soojad ja pehmed talvemütsid

Meeste Soojad Sügis-Talvised Teksad

Pikad joped viies eri värvis