E-POOD Tootekategooriad

Kuidas tähistada valentinipäeva?

Valentinipäev on püha, mis on pühendatud tähistamaks armastust. Tüüpiliselt vahetavad inimesed omavahel armsaid kingitusi või teevad koos midagi erilist. On palju erinevaid mooduseid, kuidas seda erilist päeva tähistada. Naudi 14. veebruari enda kallimaga ning planeeri romantiline päev koos, korralda valentinipäeva teemaline pidu enda sõpradele või tähista päeva omaette, tehes mõnusaid ja lõõgastavaid asju.

Päeva veetmine koos oma kallimaga

 1. Üllata enda kallimat hommikusöögiga voodisse. Tee söögiks oma kaasa lemmikuid hommikusööke nagu näiteks peekon, vahvlid, pannkoogid või munapuder. Serveeri toit kandikul koos klaasi mahla või kohviga. Sinu kallim hindab sinu tähelepanelikkust.
  • Täida plastikust kott või pigistatav pudel pannkoogitaignaga ning tee selle abil südamekujulised pannkoogid.
  • Ära unusta ka endale süüa teha. Poe tagasi voodisse enda kallima juurde ning nautige koos hommiksööki.
 2. Planeeri lõbus tegevus, mida te varem kumbki teinud ei ole. Selle asemel, et tähistada valentinipäeva tavapärasel moel, planeeri lõbus ja julge seiklus koos enda kallimaga. Mõtle selle peale, mida te alati olete mõelnud koos teha, kuid pole siiamaani teinud.
  • Minge näiteks langevarjuga hüppama või benji hüpet tegema ning nautige erutust pakkuvat ekstreemsporti koos.
  • Paki autosse kaasa snäkke ja tee päevane reis mööda kodumaad. Käige huvitavates kohtades või olge spontaansed ning peatuge suvalistes kohtades, mis tee peale jäävad.
  • Külastage kohalikku matkarada ning nautige loodust. Leidke mõni romantiline koht ning nautige sooja teed juues päikeseloojangut.
 3. Kaisutage diivanil ning tehke filmimaraton. Võta mõned pehmed tekid ja snäkid, nagu popkorn, krõpsud või kommid ning nautige koos lõõgastavat õhtut. Vali filmid või sari, mida te mõlemad naudiksite.
  • Kui sinul ja su kaasal on valentinipäeval kiire päev, siis see on hea moodus õhtul kahekesi koos lõõgastuda, juttu rääkida ja naerda.
  • Et teha tavalist filmi-õhtut romantilisemaks, siis osta valentinipäeva maiuseid, nagu dekoreeritud šokolaadikommid või šokolaadi sisse kastetud maasikad.
 4. Reserveeri laud uhkesse restorani. Kostitage end romantilise õhtusöögiga mõnes heas restoranist. Vali mõned restoranid, mis jäävad sinule sobivasse hinnaskaalasse ning helista nendesse ja uuri, kuhu on võimalik veel valentinipäevaks lauda saada. Uhke toit ja restorani atmosfäär on meeldejääv sündmus nii sulle kui su kallimale.
  • Jätka õhtu nautimist sellega, et minge jalutage linnas või pargis. See annab teile aega nautida üksteise seltskonda.

5. Tee kodus romantiline õhtusöök, kui soovid intiimsemat õhtut. Vali toidud, mida te mõlemad naudite ning tee neid retsepte, milledes oled kindel, et sa nendega hakkama saad. Toit ise ei pea olema eriti uhke ja eriline, kuid söömisala kata kena laualinaga, süüta küünlad ja pane vaasi värsked lilled.
• Võid toiduküpsetamisest teha osa õhtusöögikohtingust ning koos kallimaga söök valmistada. See mitte ainult ei kiirenda toiduvalmistamise protsessi, vaid annab teile aega ka omavahel suhelda.

Kingitused ja üllatused

 1. Tee ise kaart enda kallimale. Jäta vahele tavapoest ostetud kaart ning tee ise isikupärane kaart. Dekoreeri kaart naljakate või poeetiliste sõnade ja piltidega, mis annavad su kaasale teada, et sa teda armastad.
  • Kaarte võid teha ka enda sõpradele ja pereliikmetele, kuna see püha ei ole ainult armunutele, vaid ka teistele erilistele inimestele sinu elus – sõpradele ja perele.
  • Suuremate gruppide jaoks, nagu näiteks klassikaaslased või töökaaslased, võid kirjutada lihtsaid häid soove väikesele paberile ning kinnita need kommide külge, nagu näiteks pulgakommidele.
 2. Seo armsate sõnumitega märkmeid õhupallide külge. Täida tosin või rohkemgi roosasid, punaseid või valgeid õhupalle heeliumiga. Kirjuta paberitükkidele armsaid sõnumeid ning seo need õhupallide nööride külge. Lase õhupallidel olla lae all sellises toas, kus su kallim neid kindlasti märkab.
  • Pane märkmetes kirja näiteks miks sa teda armastad või tuleta meelde erilisi hetki, mida te kahekesi koos jaganud oled. Võibolla saad lisada isegi mõne foto.
  • Alternatiivina võid õhupallid lihtsalt täis puhuda ning need põranda peale jätta. Enne kui õhupalli täis puhuma hakkad, pista sinna sisse armsa sõnumiga paberitükk, et selle kätte saamiseks peaks sinu kallim õhupalli katki tegema.
 3. Disaini kupongiraamat, mida su kallim saaks kasutada ka peale valentinipäeva. Tee väike raamatuke värvilisest paberist või papist ning dekoreeri iga lehekülg kleepsude või joonistustega, et iga kupong eriline välja näeks. Täida kupongiraamat teenetega, mis sinu kallimat rõõmustaksid. Mõned ideed:
  • Kirjuta ühele kupongile näiteks: “Kasutamiseks üheks seljamassaažiks ja vannivahuga vanniks”. Seejärel joonista kupongile väikesed mullikesed või käed, et visualiseerida sõnumit.
  • Lase enda kaasal valida film ning kirjuta kaardile: “Vali film ja mina hoolitsen snäkkide eest”. Tee kupong sarnaseks kinopiletiga või joonista sinna popkorn ja telekas.
  • Tee kupong kokamütsi sarnaseks ning kirjuta: “Sobib kasutamiseks üheks koduseks roaks, mille sina välja valid ja mina valmistan.”
 4. Kingi enda kaasale klassikaline kingitus lillede ja šokolaadi näol. Osta bukett tema lemmiklilli või vali klassikalised punased roosid. Pane need paari koos kommikarbi või šokolaadiga.
  • See kingitus on ideaalne siis, kui alles hakkasite koos olema ning sa ei ole kindel, mida sa talle kinkima peaksid.
  • Kui sul pole probleemi rohkema raha kulutamisega, siis lisa šokolaadile ja lilledele ka mõni muu eriline kink. See võib olla näiteks kaunis ehe või midagi erilisemat, nagu näiteks viimane raamat või videomäng, mis su kallimale silma on jäänud.

Valentinipäeva veetmine koos sõpradega

 1. Kutsu sõbrad õhtusöögile. Palu igal sõbral tuua kaasa valmis tehtud roog ning säti need pikale lauale ning nautige koos erinevaid toite ja häid sõpru.
  • Võid asja ka lihtsamaks teha ning tellida toidu kuskilt restoranist.
 2. Too kokku enda pere ja sõbrad ning tee valentinipäeva pidu. Anna enda lemmikinimestele võimalus omavahel paremini tuttavaks saada ja planeeri valentinipäeva pidu. Dekoreeri kodu punaste, roosade ja valgete õhupallide ja paberist välja lõigatud südametega. Lauale sea erinevaid magusaid asju ja muid snäkke ning loo lõbus meeleolu rütmika muusikaga.
 3. Naudi õhtut kodus koos enda lähimate sõpradega. Palu sõpradel kaasa tuua lauamänge ja snäkke ning veetke koos aega mängides erinevaid mänge ja juttu ajades.
  • Mõned lõbusad mängud on näiteks “Monopoly”, “Alias” ja “Tahad kihla vedada?”.

Valentinipäeva tähistamine üksinda

 1. Mine spaasse või tee kodus mullivanni. Võta see püha selleks, et enda eest hoolitseda ja end hellitada. Pane aeg kinni spaasse või loo kodus lõõgastav atmosfäär küünalde ja rahuliku muusikaga.
  • Kui spaa pole sinule, siis võid valida ka mõne sellise tegevuse mis on. Võib-olla naudid sa joogat, kui tavaliselt pole aega sellega tegeleda. Või siis hoopis tahaksid minna sellele matkarajale, kuhu sa juba ammu oled plaaninud minna. Leia midagi, mis annab sulle võimaluse lõõgastuda.
 2. Pane end ilusti riidesse, isegi siis kui valentinipäeva üksi veedad. Pane selga mõni ilus kleit ja jalatsid ning mine linna peale. Pole vaja peita end päev läbi toas hommikumantlis, kui sa seda just ei taha. Säti end kauniks lihtsalt enda pärast, mitte kellegi teise.
  • Uhked riided annavad sulle enesekindlust, mis aitavad sul selle paaridele mõeldud päeva rõõmsalt üle elada.
 3. Osta enda lemmikuid valentinipäeva komme ja naudi neid. Lihtsalt sellepärast, et sa tahad seda püha omaette veeta, et tähenda see seda, et sa ei võiks mõnest traditsioonilisest asjast osa võtta. Osta valentinipäeva komme ja naudi neid ilma häbitundeta.
  • Kommide kõrvale vali enda lemmiktegevus, näiteks hea raamatu lugemine või filmi vaatamine

Vorm erinevate suurustega südametega

Sinu valitud pildiga südamekujuline kristall

Armsad sokid südametega

Südamega õhupallid – 50 tk komplektis

Helendavate südametega käekett