E-POOD Tootekategooriad

Millega kanda leopardimustrilisi jalatseid?

Leopardimustrilised jalatsid on trendikad, pilkupüüdvad ja ilusad. Samuti on need väga mitmekülgsed ja neid on teiste asjadega kerge kokku sobitada. Moemaailmas peetaks leopardi mustrit neutraalseks värviks, mis tähendab seda, et mustrit saab kokku panna mis tahes värvi ja teise mustriga. Siin on mõned näpunäited ja nipid, mis aitavad sul luua täiuslikku riietust.

 

Põhitõed

 

 1. Sobita jalanõu sündmusega. Leopardimustrilised madalad balleriinad on mitmekülgsed ja sobivad pea igal puhul, kuid leopardimustrilisi kõrge kontsaga kingi peetakse liiga silmatükkivaks enamikkes töökeskkondades. Sellisel juhul on parem need kontsakingad jätta mõneks õhtuseks väljaminekuks ning tööle jalga panna pigem madalad.

 

 1. Käsitle leopardimustrilisi kingi neutraalse värvina, kui asi puudutab riietuse kokkupanemist. See tähendab seda, et võid leopardi mustrit sobitada peaaegu iga värviga. Eriti hästi sobib see kokku pruuniga, punasega, kuldsega, tumesinisega, mustaga, oliivirohelisega ja ploomilillaga.

 

 1. Ära karda kanda teisi mustreid koos leopardimustriliste kingadega. Sa võid koos kanda kuni kolme erinevat mustri, kuid veendu, et mustrid on sarnase suuruse ja proportsionaaliga. Kui mustrid jagavad sama värvi (nagu näiteks must), siis ei paista su riietus liiga kirev ja silmariivav.
 • Täpid, ruudud ja triibud sobivad väga hästi kokku leopardi mustriga.
 • Tee mustrite vahele ruumi ja hoia neid üksteisest eemal rohkemate neutraalidega. Näiteks võid kanda leopardimustrilisi kingi, ühevärvilisi pükse ja ruudulist pluusi. Niimoodi hoiad enda riietuse tasakaalus.

 

 1. Pane juurde samasuguseid aksessuaare. Kuigi see pole vajalik, võib leopardimustriline käevõru või vöö lisada sinu riietusele harmooniat. Teine idee on sobitada aksessuaar kingal oleva elemendiga. Näiteks kui sinu kingadel on erkpunane tald, siis võid kanda erkpunast vööd või käekotti.

 

 1. Sobita juurde ehted. Osadele inimestele meeldib kanda vähe ja lihtsamaid ehteid, kui jalas on leopardimustrilised kingad, eriti kui ülejäänud riietus on täis mustreid või pilte. Kui sinu riietus on üpriski lihtne, siis võid kanda pilkupüüdvamaid ehteid. Eriti hästi sobib siis kanda ümaraid ehteid, kuna need sobivad ümarate leopardi laikudega.

 

Erinevate stiilide proovimine

 

 1. Leopardimustrilised madalad kingad sobivad nii pintsaku kui ka teksadega. Madalad balleriina stiilis kingad on ühed kõige mugavamad ja mitmekülgsemad jalatsid. Olenevalt sellest, millega sa need kokku sobitad, võid enda riietust teha sobivaks nii kontorisse, jalutuskäigule mööda linna ja isegi kohtinguõhtule. Siin on mõned ideed mida proovida saad:
 • Igapäevase välimuse jaoks pane leopardimustrilised balleriinad paari rebitud teksade ja kreemja sviitriga.
 • Kontoririietuseks proovi nahatooni pintsakut koos nööpidega pluusiga, mis on topitud mustade pükste sisse. Anna välimusele viimistlus peenikese leopardimustrilise vööga. Vaheta mustad püksid teksaste vastu, kui soovid midagi igapäevasemat kanda.
 • Erilise kohtingu jaoks proovi punase- ja mustaruudulist nööpidega pluusi ja musta seelikut. Kanna kerget pruunikat mantlit, mis on seelikust natukene pikem. Viimistluseks pane kaela suur kuldne kaelakee ja käe otsa riputa must käekott.
 • Šikiks ja trendikaks välimuseks proovi roosat nööpidega pluusi, pahkluudeni ulatuvaid liibuvaid ja rebitud teksaseid ning roosat käekotti.

 

 1. Pane kontsakingad paari teksaste või kokteilikleidiga. Kontsakingad on mitmekülgsed. Tavaliselt kantakse välja minnes neid lühikese kokteilikleidiga. Teksastega kandes on välimus igapäevasem. Siin on mõned riietuse ideed:
 • Igapäevase välimuse jaoks proovi musta nahkjakki, valget T-särki ja laiema boyfriend lõikega teksapükse.
 • Hea ja mugava külmema ilma riietuse saamiseks pane jalga liibuvad teksapüksid ja kreemjas suure koega kampsun.
 • Millegi elegantse jaoks proovi musta kokteilikleiti lihtsate kuldsete ehetega ning punase või musta clutch käekotiga.

 

 1. Kanna leopardimustrilisi saapaid kleitide või kitsamate teksaste/pükstega. Nagu ka balleriinad ja kontsaga kingad võivad saapad paista igapäevased ja pidulikud, olenevalt sellest, mida sa nendega selga paned. Kanna teksat või purjeriiet igapäevaseks riietuseks ja ülikonnamaterjali pidulikumaks puhuks. Kui kannad kitsaid teksaseid või pükse, siis keera püksisääred pahkluudeni üles. Siin on mõned ideed:
 • Igapäevaseks riietuseks pane selga must T-särk ja liibuvad teksased. Kui sul on jahe, siis viska peale must vildist või villast mantel ja must sall valgete aktsentidega.
 • Pane end üleni musta värvi riietesse. Jalga pane mustad teksased, must kehassehoidev särk, must nahktagi ja must käekott.
 • Ole klassikaline koos valge T-särgi ja mustade (või tumesiniste) teksapükstega. Õlgadele viska must nahktagi hõbedaste neetidega ja punase-musta ruuduline sall.
 • Õhtuseks käiguks restorani pane selga tumepunane sviiter ja hele kuldne/liivatooni kleit. Kätte võta must kott ning ehteiks kasuta lihtsamaid ning kuldseid ehteid.

 

 1. Proovi leopardimustrilisi tenniseid. Leopardimustrilised tennised on parimad igapäevased tänavastiili jalatsid. Need sobivad kõige paremini T-särkide ja teksastega, kuid saad neid sobitada ka teiste riideesemete juurde. Siin on alustuseks mõned ideed:
 • Millegi klassikalise jaoks proovi musta või valget v-kaelusega särki ja rebitud teksapükse. Kätte riputa erksavärviline käekott.
 • Millegi uhkema jaoks proovi pikka helepruuni mantlit ning selle alla valget vabalt langevat särki ja musti pükse. Käekott vali elevandiluuvalge.
 • Noorusliku välimuse jaoks proovi sinist nööpidega pluusi ning topi see teksaseeliku sisse.

 

Lisaks:

 • Proovi ka külmemat/hõbedast leopardi mustrit traditsioonilise sooja/kuldse asemel. Sellisel juhul peaks ka sinu riietus sisaldama rohkem külmemaid toone.
 • Väldi leopardimustrilisi kingi kandmast teise leopardimustrilise riideesemega. Leopardi mustriga aksessuaarid nagu vööd, päikseprillid ja käevõrud sobivad hästi.
 • Kuldsed ehted sobivad väga hästi leopardi mustriga. Kui sinu muster on aga külmemat tooni, siis sinna juurde kanna hõbedasi ehteid.

 

Roheline pusa leopardimustriga

Kaunid leopardimustriga valged tantsukingad

Leopardimustriga naiste sallid

Erinevate loomamustritega plätud

Leopardimustrilised liibuvad bokserid meestele