E-POOD Tootekategooriad

Näonahk ja nahahooldus

Kuidas saada tervislikku nahka ja taastada/säilitada nooruslik sära?

Ilu ja nahahooldus käivad käsikäes, eriti nendel, kes soovivad ennast näidata enesekindlalt. Juba noorena võiks alustada õigete harjumuste sissetöötamisega. Head toitumisharjumused nagu näiteks orgaaniliste toiduainete söömine aitavad saavutada nooruslikku ja kaunist näonahka. Lisaks igapäevastele toimingutele nagu korrektne söömine ja hooldus on mõistlik kuulata ka nahavähi spetsialistide soovitusi – ärge suitsetage ning alati kasutage päikesekreemi, kui liigute tugeva päikese käes.

Hooldage tervet keha

Nahahooldus ei ole ainult näoga seotud – tuleks tähelepanu pöörata tervele nahale, pealaest jalataldadeni. Mõne dermatoloogi sõnul kõige halvem asi naha tervise jaoks päikese käes olemine ilma päikesekreemita. Öeldakse et 90% naha kortsudest, tumedatest laikudest ja lodevast nahast on põhjustatud vähesest kaitsest kahjuliku päikesekiirguse vastu. Sellepärast soovitatakse alati kanda SPF 15 päikesekaitset igal ajal, eriti siis kui teil on tundlik nahk ja liigute palju õues ringi. Mida varem alustada, seda kauem teie nahk säilib

Miks nahk muutub?natural-beauty-secrets

Meie naha muutumine ajaga on seotud otseselt kollageeni lagunemisega. On mitu põhjust, mis panevad kollageeni lagunema aga tänapäeva tehnoloogia ja teadmised võimaldavad meil seda nähtust ennetada ja seega kahju vähendada. Igaüks saab teha kodus enda nahale ravi – kollageeni parandavad tooted aitavad teil naha poolt kannatatud kahju ravida ning ennetada. Retinool ja orgaanilised antioksüdandid nagu rohelise tee ekstrakt ja C vitamiin on odavad viisid naha raviks ning noorusliku ilme taastamiseks.

Igapäevane puhastus

Lisaks eelmainitule on tähtis igapäevane puhastusrežiim. Enamus inimesi on juba aru saanud sellest, et on väga vähe seepe, mis on korrektselt tasakaalustatud näonahal kasutamiseks. Paljud seebid kuivatavad teie nahka ja seega peaks kasutama ainult spetsiaalselt näopuhastuseks mõeldud seepe ja tooteid. Liiga palju pesemist on halb, kuna see eemaldab liialt palju naturaalseid õlisid, mis peaksid alati näol olemas olema. Üldiselt võiks kasutada sooja, aga mitte kuuma vett, samuti mitte liiga külma. Kindlasti tuleks korra nädalas teha koorimist – kasutage väikeste abrasiivosakestega koorijaid, kuna liiga suured terad võivad nahka pigem kahjustada kui parandada. Kord nädalas koorimine taastab teie sära kiiremini kui arvata võiks. Selleks, et sära hoida, võiks nahka ka niisutada. Olenevalt teie nahatüübist, võite vajada rohkem või vähem niisutust, see on juba teie enda katsetada.Kaunis nahk ei vaja palju tööd – paar head toodet ja harjumust aitavad teil saavutada kauni ilme ning hea tervise. Tehke natukene tööd ja teie nahk tasub teile mitmekordselt tagasi – saate enesekindlalt näidata enda pehmust, ilu ja sära.