E-POOD Tootekategooriad

10 Tervislikku Supertoitu!

 

#1: Sidrun

Ühes sidrunis on rohkem kui 100% teie päevasest c-vitamiini vajadusest. C-vitamiin võib aidata teie heal HDL kolesteroolitasemel tõusta ning teie luud tugevnevad.

Tsitruse flavonoidid, mis sidrunis leiduvad, tõkestavad vähirakkude kasvu ning omavad põletikuvastast toimet.

Lisa viil sidrunit oma rohelise tee sisse. Uuringud on näidanud, et tsitrused suurendavad teie keha võimet teed juues antioksüdante omandada kuni 80%

#2: Brokoli

Üks keskmise suurusega brokoli vars sisaldab rohkem kui 100% teie päevasest K vitamiini vajadusest ning peaaegu 200% päevasest C-vitamiini vajadusest. Need on kaks hädavajalikku komponenti teie luude kasvuks.Samuti aitab eelmainitud kogus hoida mitmete vähkide tekke ohtu madalamal.

Mikrolaineahjus brokolit küpsetades säilib kuni 90% selle C-vitamiini sisaldusest. Aurutamine ning keetmine säilitab vaid 66%.

#3: Tume šokolaada3983a336b12ab76_5163212763_5814526f01_b.preview

Süües mõne tüki tumedat šokolaadi päevas, väheneb teie vererõhk ning alaneb halva ja suureneb hea kolesterooli sisaldus teie veres.

Eelistada tuleb just tumedat šokolaadi, kuna see sisaldab vähem magusaineid ning samas rohkem antioksüdante ning flavonoide.

#4: Kartul

Üks kartul sisaldab 66mg rakuehituseks vajalikku folaati – umbes sama palju, kui kolm korda suuremas koguses spinatis.Bataat ehk maguskartul sisaldab kaheksa korda rohkem vähivastast ning immuunsust tugevdavat A vitamiini, kui te päevas vajate.

Ärge sööge kartuleid liiga kuumalt – uuringud on näidanud, et see aitab teil 25% rohkem rasva põletada tänu kartulis sisalduvale tärklisele.

#5: Lõhe

Hea omega-3 rasvhapete saamiseks, mis vähendab teie ohtu langeda depressiooni, parandab südame tervist ning hoiab vähki eemal. Niatsiin aitab vähendada Alzheimeri tõvesse haigestumise ohtu ning mälukaotust.

Eelistage vabas looduses kasvanud lõhet, kuna see sisaldab 16 korda vähem toksilist PCB’d (polüklooritudbifenooli), kui kasvanduses kasvanud kalad.

#6: Pähkel(Kreeka)walnuts-and-shells

Sisaldavad kõige rohkem omeega-3 rasvhappeid võrreldes teiste pähklitega.

Sööge neid magustoiduks.

Pähklites leiduv melatoniin aitab unetsükleid reguleerida

#7: Avokaadod

Sisaldavad häid rasvasid, mis alandavad kolesteroolitaset kuni 22%Ühes avokaados on rohkem kui 50% kiudaineid ning 40% folaate kui te päevas vajate. See parandab teie südame tervist.

Lisades avokaadosid salatile, omandate kolm kuni viis korda paremini toitaineid nagu beta-karoteen..

#8: Küüslauk

Küüslauk on tugev haigustevastane võitleja ning bakteriaalse kasvu takistaja. Küüslaugus sisalduv allitsiin mõjub põletikuvastaselt ning alandab kolesterooli ning vererõhu taset.

Rohkem kui 10 minutit küpsenud küüslauk kaotab enamiku enda ravivõimetest. Eelistage värskelt purustatud küüslauku kui soovite maksimaalselt oma tervist parandada.

#9: Spinat

Spinat sisaldab endas antioksüdante, mis mõjuvad teie silmadele hästi. Spinat on üks efektiivsematest vähki pärssivatest viljadest.

Spinat on peaaegu maitsetu, kui seda lisada smuutile. Lisage smuutile võrdne kogus banaani, porgandeid, õunu, spinatit, mahla ja jääd ning saate maitsva ning tervisliku joogi.

#10: Oad

Süües portsu ube, läätsi või herneid neli korda nädalas alaneb teie oht langeda südamehaiguste ohvriks kuni 22%. Samuti väheneb südamevähi oht.

Mida tumedam uba, seda rohkem antioksüdante!

Soovin saada parimaid nippe ning eksklusiivseid pakkumisi  :                [newsletter_signup_form id=1]

Sinu sõpradel oleks kindlasti hea meel kui jagaksid seda artiklit ka nendega: